by Martyna Bolanowska
IMPREZA
20.02.2015 l Bomba na placu l Kraków
start: 22:00 / wstęp: FREEC H I N O

JUSTICE BEAVERCHINO [Radar]
Pod kryptonimem Chino kryje się Artur Oleś - pochodzący z Katowic producent, grafik i plakacista. Dzięki fascynacji minimalistyczną, surową analogową grafiką postanowił znaleźć jej odpowiednik w muzyce elektronicznej, z którą eksperymentuje od 1999 roku, czyli od czasu kiedy odkrył, że można ją programować za pomocą komputera.
Jako wyznawca zasady „najtrudniejsze są najprostsze rozwiązania” zarówno w swoich projektach muzycznych, jak i graficznych osiąga zamierzone cele za pomocą jak najprostszych, a zarazem jak najintensywniejszych środków. Jest wielbicielem i wyznawcą rolandowego soundu z lat 80., w trakcie swoich live'ów gra własną mutację acid house, chicago i detroit.
Jego pierwsze wydawnictwo EARLY DAYS EP ukazało się w 2013 r. nakładem najstarszej polskiej oficyny wydającej płyty winylowe prowadzonej przez samego Jacka Sienkiewicza. Kolejna płyta DUCH EP ukazała się w drugiej połowie tego samego roku pod szyldem nowej polskiej wytwórni S1 Warsaw. Na krążku znalazły się również remixy Xamiga (Legowelt + Xosar) oraz Murphy Jax'a.
✖ VIRTUAL GEISHA
Cytując klasyka: "wielowymiarowa kobieta renesansu, posiada na swym koncie dokonania z różnych dziedzin kultury i życia, pozostając przy tym wciąż tą samą królową krakowskiej dramy" #retrofuturo #italohouse #oldskoolishtekkno #przyjdźiposłuchaj

Host /həʊst/: gospodarz, hostia, zastęp, komputer główny, żywiciel, pan domu, mnóstwo, orszak, chmara, tłum, falanga, konferansjer, być gospodarzem, czereda, bezlik, komputer macierzysty, szynkarz, prowadzący, główny, batalion, właściciel, żywicielski, żywiciel, osnowa luminoforu.