KONCERT
23.02.2015 l Cicha Kuna l Poznań
start: 20:00 / wstęp: 15 zł


PATRYK

ZAKROCKI
"Osmędeusze czyli ulotności i bazgroły" 

Patryk Zakrocki zagra Mirona i jego opowieść osmędeuszową w aktualnej zimowopoznańskiej wersji. Będzie tam i o miłości i zabójstwie z miłości i o cmentarzu, bo to historia cmentarna. Z Zakrockim zagrają: altówka, mbira, wabik na dziki, wabik na lisy, oscylator Moog, i inni przyjaciele z drewna.


::: PATRYK ZAKROCKI
Improwizator, kompozytor, artysta dźwiękowy i rysownik (ur. 1974 r. w Warszawie). Obecnie gra w duecie SzaZa na skrzypcach, oscylatorach i elektrycznej mbirze, zmienia melodyjki w starych pozytywkach i współtworzy dwa wyjątkowe projekty własnego pomysłu: Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego i Kino Dźwięku/Sound Cinema. Z pasją prowadzi orkiestry i chóry komunikatowe [conduction]. Zajmuje się muzyką kameralną, elektroakustyczną i szeroko pojętym słuchowiskiem.

  

Patryk Zakrocki prowadził cykl koncertów Galimadjaz, współtworzył “Inwazję dźwięku” w Zachęcie, prowadził znany ze słuchowisk Zakład Produkcji Dźwięku. Jako improwizator występował z Pawłem Szamburskim, Fredem Frithem, Kazuhisa Uchihashi, Tetuzi Akiyama, Norbertem Kubaczem, Raphaelem Roginskim, Michałem Górczyńskim, Noelem Ackchote, Paulem Brody, Alanem Bernem, Maciem Morettim, Hubertem Zemlerem, Michaelem Zerangiem i wieloma innymi wybitnymi muzykami!
Opublikował 12 albumów płytowych, w tym dwa solowe. Poza wieloma koncertami w Europie występował również w Stanach Zjednoczonych, Islandii, Urugwaju, Izraelu, Egipcie, Chinach i Japonii.