KONCERT
19.02.2015 l OMIT Rozdroża l Lublin
start: 18:00 / wstęp: FREE

MUZYCZNA SCENA EKSPERYMENTALNA
WARSZTATY IMPROWIZACJI

MUZYCZNEJ
/link FB/

Zespół Cząstki Elementarne zaprasza na warsztaty z muzyki improwizowanej. Warsztaty skierowane są zarówno do amatorów, jak i osób posiadających doświadczenie muzyczne. Spotkania będą cykliczne w każdy czwartek o 18:00 w Ośrodku "Rozdroża" w budynku Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12, Lublin). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych muzyką „free impro”, którzy chcieliby poznać bliżej jej sens. Prowadzenie: Jacek Steinbrich, Tadeusz Cieślak (Cząstki Elementarne)

::: TADEUSZ CIEŚLAK
Saksofonista, starając się nie ograniczać poszukuje przeróżnych doświadczeń i sposobów ekspresji muzycznej. Absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia, obecnie student na Wydziale Artystycznym UMCS. Na co dzień współtworzący zespół Sekta Denta i kolektyw Cząstki Elementarne.

::: JACEK STEINBRICH
Gra na kontrabasie i gitarze. Współpracuje z zespołami grającymi free jazz (Re.mus), muzykę improwizowaną (Cząstki Elementarne) i surf-psychodeliczną (Braces Are Beautiful).


Nowo powstały kolektyw muzyczny zrzeszający artystów funkcjonujących w różnych dziedzinach muzyki. Ponieważ kolektyw jest otwarty na tworzenie z różnymi muzykami, artystyczny kształt grupy ma charakter dynamiczny. Główną ideą zespołu jest założenie, iż artyści zajmujący się szeroko pojętą muzyką improwizowaną, grają w niecodziennych okolicznościach np. w przestrzeni miasta, na łonie przyrody itp.Z całą pewnością do członków kolektywu można zaliczyć kontrabasistę Jacka Steinbrichta, saksofonistę Tadeusza Cieślaka, gitarzystę Jacka Chmiela, perkusistę Aleksandra Skorićia oraz Człowieka z maszyną, który również odpowiedzialny jest za powstanie dwóch pierwszych nagrań video ze spotkania Jacków w Ogrodzie Saskim i na Cichej 4 w Lublinie.Organizator:
ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin, Poland

Kontakt:
Jacek Steinbrich
Tel. 781319914
jacek.steinbrich@gmail.com