KONCERT / IMPREZA
06.02.2015 l Dwa Osiem l Warszawa
start: 20:00 / wjazd: 10 zł


FRASUNEK

P O K U S A

ZŁOTA JESIEŃ

ROBEK / NALIKOWSKI

JUSTICE BEAVER
/link FB/

::: ZŁOTA JESIEŃ
Zgiełkliwe gitary, ładne piosenki i blackmetalowa perkusja (prawie). Mało techniki, dużo bezsensownej agresji. Znani głównie z intensywnych koncertów, które prawie zawsze kończą się kontuzjami i zepsutymi gitarami. Grają w składzie: Cirocki Miłosz - śpiew, gitara, Malinowski Jakub - gitara, śpiew, Kołaczek Mikołaj - perkusja, Macherzyński Emil - bas. Mili ludzie poza gitarzystą solowym. Życie mija im na depresji i słuchaniu Lil B "THE BASEDGOD", Unwound, Sonic Youth, Sun City Girls, Zelienople, Alameda Trio. Nagrywają debiutancki album, na koncie mają singiel "Młynów". 
::: POKUSA
Trio założone w 2012 roku, w którego skład wchodzi Natan Kryszk - saxophone, vocals, Tymon Bryndal - bass, Teodor Olter - drums. Nazwa "Pokusa" jest zwykłą zrzynką z Saskokępskiej (patrz praga płd.) amatorskiej drużyny piłkarskiej z ok. połowy XX w. Gra muzykę inspirowaną jazzem z kręgów Matsa Gustaffsona, Petera Brotzmanna, klasyką Charlsa Mingusa, jak i warszawską sceną związaną z klubami Pardon ,To Tu i Eufemią. Występowali na warszawskich Niewinnych Czarodziejach i Festiwalu Fama w Świnoujściu. Grali koncerty z Rayem Dickatym, Michałem MałotąMironem Grekorkiewiczem (How How), Aleksandrem Żurowskim i Ramezem Nyarrem."Często najtrafniejszym dla nas określeniem muzyki którą gramy jest "mięso". Ciało organiczne, zmienne, surowe, obrzydliwe, śliskie ale też ponętne, atrakcyjne, witalne, miękkie i wilgotne. Nasze koncerty są właśnie takim impulsywnym improwizowanym polowaniem i poszukiwaniem tego cielska, tej polędwicy, skóry z gęsiny. Warto nas podpatrywać przez gąszcz rzędów bo porywamy się (a podobno publikę wraz ze sobą) na ślepo, bez planu i sfory na przeszpiegach, bez kompromisu i przebaczenia ale zawsze chociaż strzępy zostają między zębami. Pokusa zawsze pozostaje niezaspokojona i dobrze."


::: ROBEK
DJ i promotor, założyciel krakoskiego Deep Impact, całkiem nieźle im idzie. Grał z tym i owym. Kierunek: hipnotycznie i mocno. Najnowsza płyta w kejsie: Acronym dla Semantiki.::: MAREK NALIKOWSKI
Pochodzi z Lublina, publicznie za deckami od 2012 r. Lubuje się w polirytmicznych strukturach, hipnotycznych ostinatach i atonalnych teksturach. Prowodyr cyklu TUMULT.
::: JUSTICE BEAVER
Zaczął tak zwaną "karierę" w czerwcu roku 2011 w Krakowie od imprezy witch-housowej. Potem było tylko gorzej. Do dziś nieudolnie próbuje stworzyć namiastki dobrej zabawy, od roku również w Warszawie, co mieliście okazję sprawdzić na paru imprezach z cyklu Vatican Vibes