IMPREZA
10.01.2015 l Projekt LAB l Poznań
start: 23:00  / wstęp: 15 zł / LISTA FB FREE do 0:00ZA DUSZNO to kompleksowa inicjatywa mająca na celu stworzenie eksperymentalnej przestrzeni doświadczania soniczno-wizualnego dla jednostek otwartych na nowe, intensywne doznania. Nie stroniąc od muzyki o regularnym bicie, wprowadzając umysł i ciało w trans, skłania do poświęcenia uwagi temu, co ukryte jest głębiej. Potężna mechanika, industrialny mistycyzm, cyfrowe zaklęcia, migoczący takt inspirują zaduszną bandę w misji poszerzania pojęcia ‘impreza’. Dotychczas zorganizowali wydarzenia z udziałem m.in. Lorenzo Senniego, Robota Kocha, Jurga Hallera, RSS B0YS, Zamilskiej, Pixelord, Pussykrew, Lutto Lento, We will fail, Wilhelma Brasa, Niny z Golden Pudel, Moopiego.


★ RUN DUST
Choć Luke Calzonetti znany z cenionej grupy Child Abuse i nie mniej ważnego projektu The Sheath przeprowadził się do Hanoweru i rozpoczął tu solową działalność - nie odwraca się od korzeni. Jako Run Dust wykorzystuje zdobyte doświadczenia, ale w bardziej elektronicznej wersji, łącząc polirytmiczne industrialne techno z drum'n'bassową mocą i opętańczymi wokalami. Zdawać by się mogło, że wyniknie z tego mdła kakofonia - nic bardziej mylnego! Jego wystąpienia kipią od rave’owej energii, którą zaraża cały parkiet.
Najnowszy album Run Dusta zatytułowany “Zeckenentferner” został opublikowany w Opal Tapes, a wcześniej wydawał w Nute - sublabelu Trensmatu oraz Tesla Tapes, dowodzonego przez członków Gnod. Oprócz tego Calzonetti znajduje nadal czas na współpracę z Tomem Smithem z To Live And Shave In L.A. pod szyldem Merkwürdig Riechen
ZAUMNE
Będzie trochę dudnienia, pomruków i uporządkowanych hałasów - szkiców z zadymionego pokoju znudzonego studenta. Będą uniesienia i brudne sample. I przestrzenie, a w nich załamania i wgłębienia (oraz inne rzeczy).