KONCERT
19.01.2015 l Eufemia l Warszawa
start: 21:00 / wstęp: 10 złOLTER


CIROCKI


ŻUROWSKI
/link FB/

"Spośród wielu zdarzeń nowo zaczętego roku, koncert tria Olter/Żurowski/Cirocki jest tym na które misie idą najchętniej. Fuzja doznań i karnawał uczuć wszystkich akordów Aleksandra Żurowskiego, dopełni się prymitywistyczną zabawą rytmem młodego perkmana - Oltera, który na co dzień czaruje w zespole Pokusa. Duet Żurasa i Oltiego znany już z serii koncertów oraz kasety wydanej nakładem Wounded Knife zagrał serię koncertów w mieście kurwy i szatana pod zawiłą nazwą „Nietakt”. Nad nimi w zwycięskiej pozie, ukracając wszelkie ich formalne zabawy stanie nikt inny jak Miłosz Cirocki. Król Undergroundu, na stałe związany gorgońskim węzłem z piwnicą w Eufemii. Solista, który często w ostatnich minutach przed koncertem dowiaduje się na jakim instrumencie zagra."


 ALEKSANDER  ŻUROWSKI - instrumenty klawiszowe - Jego głównym i najukochańszym instrumentem jest fortepian jednak nie stroni od wszelakich eksperymentów brzmieniowych. W dziedzinie muzycznej jest kompletnym samoukiem. Zaczynał od robienia śmiesznej muzyki na komputerze oraz zakładania licznych rockbandów. Obecnie pasjonuje się muzyką poważną wszystkich epok oraz improwizowaniem w gronie znajomych. Jest połową dwuosobowego zespołu Nietakt oraz jednym z członków Warszawskiej Orkiestry Improwizowanej. MIŁOSZ CIROCKI (ur. 1991) - gra w Złotej Jesieni, Retards Trio, kilku projektach o nieustalonych nazwach. Grywa też z Wojtkiem Kwapisińskim. Używa gitary elektrycznej i wszystkiego innego. Dźwięków lubi słuchać w każdym momencie życia, choć w improwizacji chciałby iść za słowami Jima O'Rourke'a: "Nawet bardziej niż to, co grają muzycy, interesuje mnie, w jaki sposób poradzą sobie z zaistniałą sytuacją". Lubi majonez, obserwowanie rzeczy położonych w przestrzeni, Thinking Fellers Union Local 282 i małe kotki.


 TEODOR OLTER - improwizator, bębniarz jazzowy. Grając przykłada większą uwagę do melodii i dynamiki niż do rytmów i metrum. Wykształcenia muzycznego nie posiada, uczęszcza do szkoły plastycznej. Za największych perkusistów uważa Eda Blackwella, Hana Benninka i Adama Pierca z Mice Parade. Wraz z Natanem Kryszkiem i Tymonem Bryndalem gra w Pokusie. Z Alekiem Żurowskim twoży Nietakt, oraz duo z Wojtkiem Kwapisińskim. Występuje w Warsaw Improvisers Orchestra. Pod pseudonimem Sun Enough tworzy słabą muzykę elektroniczną.