KONCERT
21.12.2014 l Domek Dajwór l Kraków
start: 17:00 / wstęp: 10 złPo długiej przerwie zapraszamy 21 grudnia na muzykoterapię i akcję charytatywną do "Domku" przy ul. Dajwór 16. Tak jak przed rokiem przedświąteczna muzykoterapia odbędzie się w niedzielne popołudnie. Będzie i czas na pogaduchy, i na słuchanie muzyki, będzie muzykoterapeutyczny kiermasz (m.in. płyty wydawnictwa mathka), będzie i zupa. Wieczór w czterech odsłonach z udziałem Jacka Smolickiego, Macieja Kozłowskiego, Mariusza Zemanka i Konrada Gęcy. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na naszą koleżankę Gosię Krajewską. 

Muzykoterapia powstała jako cykl koncertów z muzyką swobodnie improwizowaną i eksperymentalną w eszewerii w styczniu 2009 roku. aktualnie promuje przede wszystkim sztukę dźwięku i sztuki wizualne, stawiając akcent na poszukiwania własnego języka twórczej wypowiedzi w oderwaniu od powszechnie znanych ram gatunkowych. nie ma stałego miejsca zamieszkania, zaczyna przyjmować różne formy, ma apetyt na zmiany i zaprasza do współpracy. 

line up

17 zupa
18 zemanek gęca
19 kozłowski
20 smolicki
21 supergrupa pustostan

Twórcy o sobie:

Smolickiego interesuje dokumentacja życia codziennego. Niesamowite. Sam regularnie nagrywa dźwięki (przynajmniej 1 minutę dziennie), video, myśli, sny i lokalizacje (też codziennie). Obsesja, rygor, dyscyplina. W "Domku" dźwięki codzienności zostaną uwolnione i z niepełną świadomością konsekwencji zderzone z dźwiękami zmanipulowanej gitary. Niesamowite.


Podejście Kozłowskiego to antypody metody Smolickiego. Koniec stanowi początek. Magnes. Koło. Jeśli musi być link to możesz zareklamować http://badlightdistrict.com/ bo tam teraz gram na gitarze.

Zemanek i Gęca badają wspólnie akustykę kopuły w hotelu Paradiso. Jakkolwiek przeprowadzone dotychczas badania nie pozwalają jednoznacznie stwierdzić na ile pulsowanie kopuły ma wpływ na emitowane przez nią dźwięki to będzie się można przyjrzeć metodologii jaką wyżej wymienieni posługują się podczas pracy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcecie wspomóc Gosię możecie to robić przez cały rok wpłacając darowizny na konto Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

z dopiskiem na leczenie i rehabilitację Małgorzaty Krajewskiej 224/K

„SŁONECZKO”
77-400 Złotów, Stawnica 33A
KRS: 0000186434
NIP: 767-15-85-965
REGON: 572125388

Bilety min. 10 zł, max. ? (wspieramy ile kto może) + cały czas możliwość zakupienia płyt i zupy, dochód ze sprzedaży na Gosię, na rehabilitację

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!