KONCERT
13.12.2014 l Trzecia Fala l Białobrzegi
start: 19:30 / wstęp: FREE


::: KRZYK SZTUKI :::


Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych "Trzecia Fala" pragnie zaprosić na wydarzenie "Krzyk Sztuki". Będzie to połączenie koncertu zespołu Napad Na Młyn z wystawą prac malarskich/rysunków. Założeniem całego przedsięwzięcia jest synteza sztuk. Artyści swoimi dziełami zilustrują tematy poruszane przez teksty NNM. Cała idea powstała w toku spontanicznie rzuconych pomysłów ale wydaje się być ciekawym sposobem przekazu problemów, które dotykają nasz kraj i planetę od dłuższego czasu.Artyści:
Martyna Górecka – malarstwo
Martyna Witkowska – grafika
Alicja Kamińska – malarstwo
Filip Orliński – grafika

::: NAPAD NA MŁYN - Zespół w pełni uformował się w roku 2014. Próbujemy w czwórkę grać jak najbardziej po swojemu, nazywamy to „Nieporęt Hałas”. Myślami przewodnimi są: surowość, przekaz i moc. Jesteśmy w fazie miksów naszego debiutanckiego albumu.::: DOJAZD
Potrzebujemy dostać się na pętlę autobusową Żerań FSO. Stamtąd mamy dwa autobusy: 705 i 734. Mamy skasowany bilet na dwie strefy i jedziemy na przystanek Białobrzegi. Po wyjściu z busa przechodzimy na drugą stronę jezdni i kierujemy się na osiedle, gdzie będziemy mogli ujrzeć pawilon ze schodami po których wchodzimy. Na samym końcu trasy wyznaczonej przez barierki będziemy na Was czekać. 
(z metra Marymont 705, z Żerań FSO 734 (ok.30 min.))