KONCERT
15.12.2014 l Las i l Poznań
start: 20:30 / wstęp: 10 PLN


E F T / KOBRA

/link FB/


EFT (Electro Free Trio) - Izraelskie trio, założone w 2010 roku. W skład EFT wchodzą Ido Bukelman (gitara), Ofer Bymel (perkusja) i Daniel Davidovsky (elektronika, taśmy). Ich muzyka to fuzja gatunków i różnych percepcji muzycznych, od free jazzu i improwizacji do noisu i nowoczesnej muzyki elektronicznej. Na swoim koncie mają dwa albumy wydane przez OutNow Recordings.
▶ GRISHA SHAKNES - Urodził się w Moskwie w 1980 roku, w Tel Awiwie mieszka od 1992 roku. Muzykę zaczął tworzyć w 2008 roku, najpierw jako Mites, a ostatnio pod własnym nazwiskiem. Głównymi instrumentami, których używa są dyktafony kasetowe i mikser. Jego nagrania były wydawane własnym nakładem jako limitowane CD-Ry oraz przez Alamut Records, Mystery Sea, Copy For Your Records, Glistening Examples i Organized Music from Thessaloniki.
▶ KOBRA - Duet Pietraszewski / Kwapisiński, czyli połowa składu Airth.

/// WOJCIECH KWAPISIŃSKI - muzyk, gitarzysta i improwizator z Warszawy.  Współtwórca i członek zespołów Airth, Gamid Group, Nor Cold Quartet, Altona, Puppetteine, Zwichnięci Dandysi, Julian Ochorowicz, Jedność, Ian Czapla, Dobry Ból, Promieniowanie. Założyciel DIY Labelu Wytwórnia Element. Członek Stowarzyszenia NowE oraz Stowarzyszenia Trzecia Fala. Organizator koncertów i cykli muzycznych: Impro MitingDziałanie Muzyczne./// DAREK PIETRASZEWSKI - muzyk, improwizator, fotograf, współzałożyciel i człowiek od brudnej roboty w portalu Trzecia Fala. Związany z warszawskim zespołem Airth. Gra na instrumentach elektronicznych, elektroakustycznych oraz gitarze elektrycznej.