KONCERT
23.12.2014 l Chmury l Warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10 zł

BRYNDAL / ROMANOWSKI

KASPEREK / WAWSZKIEWICZ

Muzycy związani ze składami takimi jak Pokusa, Infant Joy Quintet, Drwinka, Merkabah, Sting Nie Zagra w Kazachstanie, Sól Chodnikowa i innymi. 

"Kiedyś Mateusz napisał, "OK. Klepnąłem 23 grudnia w Chmurach, bo to dzień przed Świętami, więc następnego dnia dużo osób ma wolne i może będzie chciało się upić i posłuchać muzyczki", a Tymon na to, że to "Idealne zaproszenie na nasz koncert!", więc przekleiłem."


✪  MICHAŁ KASPEREK - współpracuje z wieloma muzykami, tworząc oparte na improwizacji nieszablonowe konfiguracje muzyczne. Grał z Markvartem, Stropovem, Ibbadullayevem, Zakrockim, Tkaczem, Cirockim. Uczestniczy w Warsaw Improvisers Orchestra oraz cyklu koncertowym Impro Miting w klubie EufemiaWspółtworzy trio z Ksawerym Wójcińskim i Jankiem Małkowskim oraz kwartet "Postaremczak/Małkowski/Wójciński/Kasperek". Jest również jednym z filarów grupy Ray'a Dickaty "Infant Joy Quintet ", a z Piotrem Dąbrowskim współtworzy perkusyjno - sonorystyczny duet.
Stale grywa z Wojtkiem Kwapisińskim, Michałem Maotą, Natanem Kryszkiem oraz Tymonem Bryndalem (kwartet Drwinka).
 MATEUSZ ROMANOWSKI - Gitarzysta, który czasami improwizuje (w Wiośnie Szwecji i Sting Nie Zagra W Kazachstanie, Soli Chodnikowej), a czasami nie (The SpoudsBrooks Was Here).✪ RAFAŁ WAWSZKIEWICZ - Dobry chłopak z saksofonem. Gra w MerkabahSting Nie Zagra W Kazachstanie.✪ TYMON BRYNDAL - Tu i ówdzie znają go nie tylko z Pokusy.