KONCERT / FILM
13.11.2014 l znajomi znajomych l warszawa
start: 20:15 / wstęp: FREE


WHY SO SILENT? VOL #13
GAAP KVLT / BŁAŻEJ MALINOWSKI

Zapraszamy serdecznie na 13 pokaz cyklu Why so Silent, na którym zobaczymy dwa nieme obrazy w akompaniamencie Błażeja MalinowskiegoGAAP KVLT.


★ BŁAŻEJ MALINOWSKI - Muzyk, dziennikarz radiowy, DJ, aktywnie wspierający warszawska scenę muzyki techno, kolekcjoner płyt oraz wszelkich przedmiotów z potencjałem dźwiękowym. W pracy twórczej oscyluje wokół takich gatunków jak techno, deep-techno, dub techno czy ambient. Współtwórca projektu Fűnfte Strasse, który obejmuje audycję radiową oraz cykliczne imprezy. Związany z takimi wydawnictwami jak Phorma, Technosoul, Silent Season oraz Minicromusic Rec.
 GAAP KVLT - Zna się na przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Niesie bas, ambientalne drony i pustynny wiatr. Bliskowschodnie melodie pełne ciepłego powietrza miesza z mroźnym uczuciem niepokoju. Nieprzewidywalny i bezkompromisowy. Sprowadza spokój by za chwilę przemienić go w totalny chaos. Soniczne opium. Kroczy przed czterema potężnymi królami, tak jakby będąc ich przewodnikiem. Wyruszysz za nim?