KONCERT
22.11.2014 l Las l Poznań
start: 21:00  wstęp: 10 zł


PHILIPPE

CAVALERI

FELDGRAU

W najbliższą sobotę zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - premierę solowego projektu Philippa Cavaleri "«En temps réel»", belgijskiego artysty, który już raz odwiedził nas ze swoim noisowym wcieleniem Bruital Orgasm, w poprzednim miejscu na ul.Wawrzyniaka.
Tym razem zaprezentuje materiał mniej brutalny, oniryczny, połączony z video, bazujący na dźwiękach ze znalezionych/kupionych/podarowanych/pożyczonych taśm i field recordings, oraz projekcji filmów found footage. Będzie to pierwsza możliwość zakupu nowego wydawnictwa na kasecie.
✹ FELDGRAU - Jakub Schönhof-Wilkans, ur. w 1983 roku w Poznaniu. Od 2009 roku publikuje głównie poezję w mediach drukowanych i internetowych (m.in.: RWA, Czas Kultury, Pogranicza, Zeszyty Poetyckie, Wakat, Wyspa, Rita Baum, Cegła, Helikopter). Anglojęzyczne wiersze autora ukazały się w USA (Breadcrumb Scabs, Calliope Nerve, Gutter Eloquence, Warwick Unbound). Prowadził blog z rocznego pobytu w Afryce Wschodniej. W roku 2011 ukazał się jego debiutancki tomik poezji „Obcokrajowiec”. Twórca eksperymentalnych projektów muzycznych: Dziecka ("Wielkopowierzchniowe Odgłosy Lasów" - BDTA 2014, "bluish/greyish" Oficyna XV Parówek, 2014) oraz Feldgrau (wydawnictwa w USA, na Węgrzech, w Rosji, teraz też i w fyh!records).