KONCERT / IMPREZA
07.11.2014 l dwa osiem l warszawa
start: 22:00 / wstęp: 25 zł


ITAL / AURORA HALAL

LUTTO LENTO
/link FB/

DISTORTED CLUB zaprasza:

Ital, czyli Daniel Martin-McCormick, został jednym z czołowych artystów wytwórni Planet Mu po wydaniu w 2012 roku aż dwóch albumów - "Hive Mind" i "Dream On". Kilka tygodni temu dyskografia artysty wzbogaciła się o kolejny krążek, również dla tej słynnej brytyjskiej oficyny. 

Nowa płyta nosi tytuł "Endgame" i inspirowana jest minimalizmem i psychodelicznymi wizjami. Muzycznie jest głębiej i z większą dawką przenikliwych melodii. Set w Warszawie będzie jedynym polskim przystankiem na trasie promującej „Endgame”.


Na imprezie do Daniela dołączy Aurora Halal. Producentka operująca z nowojorskiego Brooklynu przyciągnęła w ostatnim czasie sporo uwagi muzycznych mediów i publiczności. I słusznie - jej wydawnictwa w BAKK, Confused House i Minimal Wave, jak również wspólna EPka z Italem to definicja jakości, a organizowany przez nią klubowy cykl Mutual Dreaming cieszy się w Nowym Jorku kultowym statusem.

Line-up domknie Lutto Lento, czyli założyciel labeli Sangoplasmo i DUNNO. Tej nocy w swoim dj-skim wcieleniu zawędruje w obszary przygodowego techno nie odmawiając sobie zapewnie kilku niespodzianek.