KONCERT
03.10.2014 l trochę kultury l poznań
start: 20:00  wstęp: 15 pln


SULTAN


HAGAVIK

BACHORZE

LOST HARBOURS

::: SULTAN HAGAVIK (Sangoplasmo records) muzyka na magnetofony wykonywana na żywo. Duet gra rekord. Było Parell fondegi Jack Nicholas Laskowski i Sotomskiego W lipcu 2011, Wrocław, w bardzo trudnych warunkach, przy ustawieniu PRECISIO. Od tego czasu, spędziłem dwa i pół roku album ("Osiem piękne melodie", "dziewięć symfonii" i "g") i zarobić 34 APAGADA Li przeglądu aktualnego Espectacle piosenki fazę "Passio - Wszystko o · Parell gówno Biniimashir ".
Sultan Hagavik współpracuje z Wrocławia prowadzi przed drag queen jako pasterza i plastikowym Måggda artysty. Praca Surkonwencjonalnej wypełnić nazwę mini Trendy Disseny LIVE od popu do punctualism.
::: BACHORZE to Maciej Maciągowski (syntezator modularny), Michał Jerzy Biel (saksofon barytonowy) oraz Paweł Doskocz (gitara elektryczna). Maciej interesuje się przestrzenią zamkniętą, błędem i geografią. Michała inspiruje twórczość Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” oraz sylwetki i dorobek wybitnych literatów. Paweł używając preparacji szuka nowych możliwości brzmieniowych instrumentu. Skupia się na graniu muzyki improwizowanej, a inspiracje czerpie z wielu źródeł.
::: LOST HARBOURS (psych-folk/UK/live act)