KONCERT
03.10.2014 l villa rosa ul. różana 3 l sokołowsko
start: 20:00  / wstęp: FREE 


ILIA BELORUKOV

GERARD LEBIK
/link FB/


★ ILIA BELORUKOV - /ur. 1987/ jest rosyjskim muzykiem z Sankt Petersburga. Porusza się głównie w przestrzeni muzyki improwizowanej, elektroakustycznej i noise. Współtworzy m.in. projekty: WozzeckWooden PlantsBenzolnye Mertvecy. Współpracuje z muzykami od hardcore'u i metalu do muzyki współczesnej, tancerzami, malarzami, oraz działa na polu teatralnym. Ilia w swoich działaniach muzycznych wykorzystuje saksofon altowy, gitarę elektryczną, laptopa i inne instrumenty. Jest założycielem wytwórni Intonema, współorganizuje festiwal Teni Zvuka w Sankt-Petersburgu oraz inne wydarzenia na terenie Rosji. Pisze do magazynu Contemporary Music.
★ GERARD LEBIK - muzyk, artysta dźwiękowy mieszkający we Wrocławiu. Tworzy na polu muzyki improwizowanej, eksperymentalnej i intermedialnej. Jest autorem instalacji i interwencji dźwiękowych. Tworzy dźwięk i muzykę przez improwizację, notacje muzyczną oraz manipulowanie materiałem dźwiękowym używając mediów akustycznych i elektronicznych. Poszukuje na polu fenomenów audybilnych używając różnych narzędzi i technik: saksofony, generatory fal zopan, kompresory powietrza, magnetowidy VHS, obiekty video, software. W 2007 ukończył Wrocławską Akademię Muzyczną.

Współpracował i występował z: Noid, David Maranha, Eryck Abecassis, Clayton Thomas, Kazuhisa Uchihashi, Brian Labycz, Rob Mazurek, Keith Rowe, Hernani Faustino, Gabriel Ferrnandini, Noritaka Tanaka, hans w koch i innymi. Uczestniczył w projektach: ZOPAN FotonVHS ESPSlug Duo, mutual ëstë groupveNN circles, Erase, imrpoGraphics.