KONCERT
26.09.2014 l świetlica krytyki politycznej l cieszyn
start: 20:00  / wstęp: FREE


ROBERT


"Od kwietnia do końca roku 2014 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie rusza GRA/GRA/nica, czyli CYKLICZNE, DARMOWE KONCERTY MUZYKI ELEKTRONICZNEJ. Prezentujemy Państwu pierwszy cykl awangardowych wydarzeń z granicy muzyki i performensu, który już niebawem rozpocznie się w Cieszynie. Dzięki całkowitemu otwarciu się na eksperymenty sceniczne wydarzenie to przyczyni się do tworzenia nowego języka muzycznego, KULTURY Z JEJ NOWYMI ODBIORCAMI. DZIĘKI WYDARZENIOM WOLNYM OD OPŁAT CHCEMY ZWIĘKSZYĆ SZANSĘ NA DEMOKRATYZACJĘ DOSTĘPU DO NISZOWYCH DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH."

Kolejny koncert z cyklu GRA/GRA/nica odbędzie się pod znakiem muzyki wymykającej się kategoriom. Tym razem przed cieszyńską publicznością wystąpi Robert Piernikowski.

::: ROBERT PIERNIKOWSKI - Mieszka i pracuje w Poznaniu, tam też zetknął się z Konradem Smoleńskim (BNNT), z którym tworzy kolektyw Pink Punk. Założyciel grupy Napszykłat. Aktualnie realizuje z Przemysławem Etamskim projekt Syny. Dotychczas wydał jeden solowy album „Się Żegnaj”. Na swoim koncie ma występ na nowojorskim UNSOUND i hiszpańskiej Primaverze. Przygotowuje obecnie nową płytę (premiera październik 2014), której fragmenty zaprezentuje na najbliższych koncertach.