MUZYKA / VIDEO 
26.09.2014 l a.d.a puławska l warszawa
start: 18:00 /  wstęp: 12 złNOISCOPE
/link FB/

MSKBRK - Abduct + eeo (Meksyk/Polska) / EHO - Eduardo Obieta (Meksyk) / ABDX - Abduct (Meksyk) / KDK - Michał Misiura + Ufecki + Arabuk (Polska) / POLYTOPES - Abduct + Noitu (Meksyk/Macedonia)


Sesji będą towarzyszyć warsztaty "Świetlne formy życia", które odbędą się w sobotę 27.09


ABDUCT - artysta grafik, vj, muzyk, programista interfejsów i interaktywnych rzeźb; zwycięzca dwóch najważniejszych bitew vjskich w Europie w 2013 roku: Videozone w Jaworznie i VJ Torna w Rzymie podczas Live Performers Meeting. Specjalizuje się w obszarze działań data visualisation, projektowania graficznego, rzeźb dźwiękowych, audiowizualnych performansów, programowania interaktywnych interfejsów graficznych i prototypowania. Ukończył projektowanie graficzne w Universidad Tecnologica w Mexico City. Od 2005 roku jest aktywnym twórcą sceny audiowizualnej, eksperymentalnej sztuki / muzyki, najpierw w Meksyku teraz w Europie. 
EEO - vj, visual performer, w swoich pracach korzysta z własnego materiału wideo, found footage i obrazów generatywnych. Na co dzień operator kamery, twórca teledysków, wideo-scenografii. Współpracuje z muzykami i innymi artystami wizualnymi. Jego idolem jest Angus MacGyver. Uważa, że nie ma dobrego występu bez trytek i powertape. 
EHO - Eduardo Obieta - tworzy interdyscyplinarne przestrzenie dla zmysłowych poszukiwań i eksperymentów. 
★ KDK (STRBPRDTRS) – (KONSTRUKCJA/DEKONSTRUKCJA) to audiowizualny projekt realizowany przez vjski duet STRBPRDTRS oraz muzyka Ufeckiego. Artyści za cel obrali sobie zjawiska oraz relacje zachodzące między procesem rozpadu, a przeciwnym mu aktem twórczym. Ład i chaos, zwalczając oraz uzupełniając się wzajemnie, odnajdują wspólny obszar w fazie ciągłej transformacji.
NOITU - W jego pracach ujawnia się wpływ różnych form eksperymentalnej muzyki, jak również natury, nauki i cyfrowych technologii. Obecnie zajmuje się inżynierią mikro dźwięków, muzycznym performansem i improwizacją, jak również sztuką wizualną, instalacją i interakcją. Jego muzyczne podejście jest bardzo zróżnicowane - od bardzo czystych i subtelnych fraktur warstwowych dronów oraz delikatnych ambientowych muzycznych krajobrazów, po niezwykle precyzyjne rytmiczne wzory, zniekształcone, ale ciepłe dźwięki i złożone struktury idm.