KONCERT
30.09.2014 l czułość l warszawa
start: 20:30 / wstęp: 10 zł


NATAN KRYSZK

BRUNO JASIEŃSKI
Natan Kryszk to młody koleś z którym przyjaźnię się i gram od niecałego roku. Rozwijam się przy nim i uczę od momentu, w którym się poznaliśmy. Oraz lekko się w nim podkochuję. Zagramy we dwóch; przemówimy do Was w języku, który jest naszym własnym i który na bieżąco pisząc, poznajemy sami.

Bruno Jasieński jest moim bliskim starszym kolegą. Grał w wielu dziwnych konfiguracjach. Sprawia, że jestem spokojny i zadaje mi dużo pytań, stawiając w sytuacjach, w których sam bym się nie postawił. Ten koleś nieraz zadziwił mnie walcząc ze swoją wrażliwością. Jak dla mnie zawsze dobrze wygląda za bębnami.


::: NATAN KRYSZK - saksofon barytonowy - Tworzy skład Warszawskiej Orkiestry Improwizującej pod wodzą Ray'a Dickaty'ego. W 2013 na festiwalu Fama otrzymał nagrodę im. Andrzeja Jakóbca. Młody, dzielny. Kształcący się Plastyk. Grywa m.in. z Michałem KasperkiemMichałem MałotąRamezem NayyaremRayem DickatyŁukaszem KacperczykiemWojtekiem Kwapisińskim. Na stałe gra w zespołach: Pokusa, Trio Dejaneiro. Gościnnie występuje w zespole Paper Cuts.

::: BRUNO JASIEŃSKI - perkusja - Rocznik '91. Gra od zawsze, ale dopiero od niedawna muzykę, której sam by słuchał. Założyciel rap grupy Jano Frano Live. Wraz z Aleksandrem Żurowskim i Natanem Kryszkiem tworzy Trio Dejaneiro. Poza perkusją, zajmuje go produkcja muzyczna, realizacja nagrań i słuchanie muzyki z kolegami.