KONCERT
25.09.2014 l rysy l poznań
start: 20:00 / wstęp: 5 zł


Miłosz zagra solo, a potem poimprowizuje z Patrykiem Daszkiewiczem i Piotrem Tkaczem.

::: MIŁOSZ CIROCKI (ur. 1991) - gra w Złotej Jesieni, Retards Trio, kilku projektach o nieustalonych nazwach. Grywa też z Wojtkiem Kwapisińskim. Używa gitary elektrycznej i wszystkiego innego. Dźwięków lubi słuchać w każdym momencie życia, choć w improwizacji chciałby iść za słowami Jima O'Rourke'a: "Nawet bardziej niż to, co grają muzycy, interesuje mnie, w jaki sposób poradzą sobie z zaistniałą sytuacją". Lubi majonez, obserwowanie rzeczy położonych w przestrzeni, Thinking Fellers Union Local 282 i małe kotki.
::: PATRYK DASZKIEWICZ / DEMONSZY (DMNSZ: dəmonʃ ʒɣ) to nieistniejące słowo. Wymyślona definicja brzmi: dźwiękowe manifestacje duchów stukających (i/lub) dźwięki szumiące z tyłu czaszki, tak że już nie wiesz, czy to w głowie szumi, czy może sąsiadowi popsuł się telewizor. "Szumy, zlepy, ciągi" oparte na niekończących się repetycjach. Demonszy do tej pory można było usłyszeć m.in. na Placard Headphones Festival zorganizowanym przy okazji Unsound 2008, w lipcu 2011 na Open Source Festival w Sopocie, w 2012 w Flensburgu w ramach prezentacji Mikro-Makro (kuratorzy Ludomir Franczak i Marcin Dymiter), czy podczas ostatniej edycji festiwalu Friv w Poznaniu oraz różnych innych sytuacjach improwizowanych, mniejszych i większych koncertach klubowych, wystawach, wyziewach tu i tam.
::: PIOTR TKACZ - Pisze, nie tylko o muzyce, prowadzi audycję, organizuje koncerty i festiwale, występuje,nagrywa, czasem robi też inne rzeczy. Współtworzy projekty Kurort, Radioda, Revue svazu českých architektů, Stupor, Ryzykowna wyprawa Batyskafem, Tkacze, Tirips, Sumpf
Jako DJ 2 Lewe Ręce swój brak umiejętności prezentował w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Lublinie i chciałby jeszcze gdzieś. Prowadzi stronę poświęconą Literaturze na Świecie oraz Teksty Trzecie, gdzie uwalnia różne ciekawe artykuły.