KONCERT
21.08.2014 l kawiarnia sezonowa l warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10 zł
✖ NIETAKT - to rytmiczny duet pianina i perkusji. Zadebiutował podczas wakacji roku 2013 w warszawskim klubie Eufemia. Gra muzykę improwizowaną. Nietakt grywał w dużej ilości warszawskich lokali. Jego muzyka jest obrazowa i liryczna. Nietakt miał dużo problemów z napisaniem tej notki. Historia duetu ma jednak drugie dno. Było tak, Fliper uczył Optyka grać na pianinie od paru miesięcy i przy okazji dyskutowali o tym czym jest rytm w muzyce często dyskusje trwały do rana i były zakrapiane różnego rodzaju środkami odurzającymi pewnego razu gdy już powoli zaczynali pojmować idee rytmu doszło do potwornej kłótni przestali się do siebie odzywać i od tamtej pory tylko grają ze sobą każdy koncert jest taką kłótnią ta muzyka wiesz wyrosła z nienawiści to trochę poetyckie. Jesienią 2013, nakładem Wounder Knife wyszła kaseta Nietaktu pod tytułem "Krótkie Filmy". ✪ ALEKSANDER  ŻUROWSKI - instrumenty klawiszowe - Jego głównym i najukochańszym instrumentem jest fortepian jednak nie stroni od wszelakich eksperymentów brzmieniowych. W dziedzinie muzycznej jest kompletnym samoukiem. Zaczynał od robienia śmiesznej muzyki na komputerze oraz zakładania licznych rockbandów. Obecnie pasjonuje się muzyką poważną wszystkich epok oraz improwizowaniem w gronie znajomych. Jest połową dwuosobowego zespołu Nietakt oraz jednym z członków Warszawskiej Orkiestry Improwizowanej.

✪ TEODOR OLTER - improwizator, bębniarz jazzowy. Grając przykłada większą uwagę do melodii i dynamiki niż do rytmów i metrum. Wykształcenia muzycznego nie posiada, uczęszcza do szkoły plastycznej. Za największych perkusistów uważa Eda Blackwella, Hana Benninka i Adama Pierca z Mice Parade.
Wraz z Natanem Kryszkiem i Tymonem Bryndalem gra w Pokusie. Z Alekiem Żurowskim twoży Nietakt, oraz duo z Wojtkiem Kwapisińskim. Występuje w Warsaw Improvisers Orchestra. Pod pseudonimem Sun Enough tworzy słabą muzykę elektroniczną.