KONCERT
25.08.2014 l galeria i l kraków
start: 19:00 / wstęp: 10 PLN

INSTYTUT INTUICJI IX

/link FB/

Instytut Intuicji / Institute of Intuition to projekt dedykowany rozwojowi intuitywnych / indeterministycznych form tworzenia muzyki.

Zapraszamy na kolejny z cyklu koncertów, na którym Instytut Intuicji wystąpi w niepełnym składzie ( Paulina Owczarek (saksofon), Michał Dymny (gitara), Tomek Chołoniewski (perkusja). Tym razem zaprezentuje się wraz z nami znakomity kontrabasista Thomas Kolarczyk.

::: THOMAS KOLARCZYK - urodzony w Krefeld w Niemczech, w 1989. Thomas rozpoczął swoją drogę muzyczną od gry na gitarze klasycznej. W wieku 17 lat zaczął grać na gitarze basowej w lokalnych zespołach rockowych. Z czasem zainteresował się jednak muzyką jazzową i kontrabasem. W 2007 roku wygrał konkurs 'Jugend Musiziert', a dwa lata później zaczął studiować w Jazz Institut Berlin, gdzie uczy się u m.in. Marca Muellbauera, Grega Cohena, Chrisa Dahlgrena, Davida Friedmanna, Kurta Rosenwinkela. Jest aktywny na berlińskiej scenie jazzowej, gra również w zespołach rockowych (The Somnambulist) i klasycznych orkiestrach. Poza tym gra w polskim jazzowym zespole „Tone Raw” i współpracuje z tureckimi muzykami (Roye Ma). Thomas ma na koncie liczne koncerty i trasy koncertowe w Niemczech, Polsce, Włoszech, Szwajcarii, Holandii, Francji, USA, Chinach i Rosji.