KONCERT
23.07.2014 l tak było l kraków
start: 21:00 / wstęp: FREE


PIOTR CISAK

PAWEŁ OLEKSIŃSKI

TOMASZ MREŃCA

✪ PIOTR CISAK (Kepa Yew) - Pochodzi z Gdańska (wyłączając 4-letni epizod w Krakowie). Organizator cyklu Prima-Materia, wspiera i promuje niezależne talenty z pogranicza muzyki eksperymentalnej, którą też produkuje. Jako dj miksuje melodyjną, refleksyjną i hipnotycznie szeroko pojetą elektronikę.
Organizował lub gral u boku takich artystów jak: Jan Jelinek, Aidan Baker, Leah Buckareff, Nadja, Mathias Delplanque, Plaid, Martyn, William Basinski, Andy Stott, AnD, Loscil, Talvihorros, Iroha, Dadub, Milton Bradley, Jacaszek. Wystąpił również na Festiwalu Audioriver 2012, Ambient Park 2012, VII After Party Tauron Nowa Muzyka. Jesienią 2014r wydaje materiał dla death Carnival z francuskiej Nicei , razem z Olga Szymula i Pawłem Oleksińskim.
✪ PAWEŁ OLEKSIŃSKI - perkusjonista, gra polska muzykę tradycyjną , współtworzył spektakle muzyczne ' śpiewogry'. tworzy instalacje muzyczne na pograniczu teatru i muzyki, inspiruje się otaczającymi go dźwiekami w życiu codziennym.✪ TOMASZ MREŃCA – (ur.1986r) skrzypek mieszkający we Wrocławiu. Tomasz gra na skrzypcach stosując przy tym różne procesory efektów , co zwiększa paletę jego brzmień. Jego kompozycje często opierają się na złożonych, nakładających się na siebie partiach skrzypcowych. Jest muzykiem plastycznym, odnajduje się w różnych stylistykach, od muzyki współczesnej muzyki klasycznej przez jazzową, po eksperymentalną i awangardową.

Tworzył muzykę do spektakli teatralnych (między innymi „Z Piasku” reż. Pii Partum) pokazów mody (Wrocław Fashion Show 2012, kilkukrotnie dla Macieja Zienia), występował w klubach u boku Noviki , komponował muzykę do wielu animacji, jest członkiem i współtwórcą międzynarodowej grupy The Frozen Vaults oraz grupy Venter którą współtworzy z Tomaszem Bednarczykiem. Zajmuje się również projektowaniem/designem. Potwierdzeniem tego są między innymi skrzypce które sam zaprojektował, wykonał a obecnie na nich gra.