KONCERT
03.07.2014 l chłodna 25 l warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10 zł


MACHERZYŃSKI / CIROCKI

NOWACKA / KRYSZK::: ANTONINA NOWACKA - współautorka projektu WIDT. WIDT to swobodna kolaboracja dźwięku i wizji nie opierająca się o nic, jak i niczego nie podtrzymująca. Kompozycje maja charakter poszukiwań, które stanowią fundamenty poznania, a poprzez wykorzystanie improwizacji jako środka wyrazu doświadczenie pozostaje wewnątrz, wyzwalając bezpośrednią interakcje emocjonalna. Zachodzące procesy są otwartą próbą wprowadzenia. Projekt powstał z inicjatywy dwóch sióstr - Antoniny Nowackiej (audio/wideo) oraz Bogumiły Piotrowskiej (wideo).::: NATAN KRYSZK - saksofon barytonowy - Tworzy skład Warszawskiej Orkiestry Improwizującej pod wodzą Ray'a Dickaty'ego. W 2013 na festiwalu Fama otrzymał nagrodę im. Andrzeja Jakóbca. Młody, dzielny. Kształcący się Plastyk. Grywa m.in. z Michałem KasperkiemMichałem MałotąRamezem NayyaremRayem DickatyŁukaszem KacperczykiemWojtekiem Kwapisińskim. Na stałe gra w zespołach: Pokusa, Trio Dejaneiro. Gościnnie występuje w zespole Paper Cuts.
::: EMIL MACHERZYŃSKI - muzyk i dziennikarz muzyczny związany z magazynem internetowym Dwutygodnik. Udziela się w noise'owej Złotej Jesieni oraz z Filipem Kalinowskim kIRk i Maciejem z Gaap Kvlt w projekcie E F M. Z fascynacji library music i IDM, zrodził się jego solowy projekt Palcolor, który w 2013 roku zadebiutował w oficynie BDTA kasetą "Moontrap". Od tamtego czasu regularnie koncertuje. W 2014 roku, razem z Joanną Świderską założył kasetową oficynę Jasień.
::: MIŁOSZ CIROCKI (ur. 1991) - gra w Złotej Jesieni, Retards Trio, kilku projektach o nieustalonych nazwach. Grywa też z Wojtkiem Kwapisińskim. Używa gitary elektrycznej i wszystkiego innego. Dźwięków lubi słuchać w każdym momencie życia, choć w improwizacji chciałby iść za słowami Jima O'Rourke'a: "Nawet bardziej niż to, co grają muzycy, interesuje mnie, w jaki sposób poradzą sobie z zaistniałą sytuacją". Lubi majonez, obserwowanie rzeczy położonych w przestrzeni, Thinking Fellers Union Local 282 i małe kotki.