KONCERT
19.07.2014 l chłodna 25 l warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10/15 zł
"Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich fanów psychodelicznych brzmień oraz konkretnego pierdolnięcia na pierwszą odsłonę spotkań w klubokawiarni z cyklu TYLKO DLA DOROSŁYCH."


★ LIFE SUPPORT DYSFUNCTION - Każdy artysta zaskakuje, a tego wieczoru zobaczymy debiut sceniczny ambitnego duetu Life Support Dysfunction, którzy będą otwierali wieczór. Jest to zespół grający muzykę z pogranicza drum & bassu, dubu, noise'u i rave'u, złożony z basisty (Patryk Dąbrowski, ex-Polybius) i perkusisty (Patryk Lipiński, ex-Forbidden District), którzy postanowili odciąć się od swoich korzeni związanych z ciężkimi odmianami muzyki metalowej by zacząć tworzyć własną, będącą ich interpretacją muzyki klubowej, jednocześnie przeplatając swoje kompozycje ukłonami w stronę ich wcześniejszych dokonań. Podczas tworzenia materiału nie został użyty ani jeden sampel. Zespół powstał na przełomie marca i kwietnia 2014 roku.
★ SÓL STOŁOWA - (Henzel, Olter, Romanowski), czyli 2/3 Soli Chodnikowej + Teo Olter. Typy powiązane jeszcze z takimi składami jak Azbezt, Pokusa, Nietakt, Sting Nie Zagra W Kazachstanie i innymi. Puki co do posłuchania 
Sól Chodnikowa:


★ ROOT SHOT