KONCERT
28.07.2014 l eufemia l warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10 zł
JASIEŃ

/link FB/


28 lipca w klubojadalni Eufemia zadzieje się tzw. showcase microlabelu Jasień. Wystąpią Evvolves, K., Jakub Lemiszewski i Złota Jesień. Będzie ładnie, tanecznie, głośno i dziwnie - w różnych konfiguracjach, w zależności od artysty. Wstęp tylko 10 złotych, a poza muzyką na żywo dostanie się coś do słuchania w domu - składankę z niepublikowanymi utworami wszystkich występujących artystów. Same plusy.


EVVOLVES - Shoegazujący kwartet z Warszawy. Grali od Budapesztu po Gdańsk. Debiutancki album "Hang" będzie można kupić na koncercie na kasecie i płycie CDr.
☆ K. - Działający od 2006 roku, jednoosobowy łódzki projekt, w którym wypadkowa dark-ambientu i field recordingu tworzą spójną, melancholijną i transowo-psychodeliczną całość. Druga płyta K. - „Lord said Go to the Devil”, wydana przez BDTA, była nominowana do tytułu Łódzkiej Płyty Roku 2013. Jesienią 2014 nakładem labelu Jasień ukarze się kasetowa EPka K. Fragmenty z zapowiadanego materiału zagra na tym właśnie koncercie.
☆ JAKUB LEMISZEWSKI - znany głównie jako gitarzysta i główna siła kreatywna garażowego Graveyard Drug Party oraz Social Cream czy Bambong. Obecnie skupia się na solowych poszukiwaniach skupionych wokół internetowej psychodelii oraz dekonstrukcji dźwięku. W zaciszu domowym tworzy hauntologiczne, plądrofoniczne kolaże - od tych dziwacznych po strasznie taneczne. Grywa również drony na gitarze.

  

☆ ZŁOTA JESIEŃ - wkurwiono-rozmarzony kwartet z Warszawy grający ładne, głośne piosenki.