by Syfon Studio
KONCERT
06.06.2014 l okrzei 26 m 8 l warszawa
start: 19:30 / wstęp: FREEKoncerty odbędą się w ramach wydarzenia "KISSPRINT 2014_Weekend Grafiki w Warszawie"

OJUN
Projekt improwizowanej elektroniki, na który składają się manipulacje samplerowymi repetycjami i nagraniami terenowymi z krain postsowieckiej północy i wschodu. Ojun to duet Adama Frankiewicza (Grupa Etyka Kurpina) - laptop, elektronika i Adriana Piaseckiego (Aggtelek) - efektory, elektronika, ect. Punktem wyjścia działalności Ojun są surowe, hałaśliwe dźwięki, zbijane w transową strukturę i poddawane ciągłej obróbce w czasie rzeczywistym, luźno inspirowane tradycjami wywodzącymi się z mitologii Jakutów i srogą rzeczywistością północnej Rosji. Coroczne wyprawy do Murmańska od trzech lat zasilają bibliotekę sampli Ojuna. Jako tape project występowali na takich festiwalach jak Up To DateMagnetofonKn Fest, oraz gościnnie w teatrach. 
 GENETICS & WINDSURFING
Projekt Daniela Jaśniewskiego. Album "Audio Stream Continuum" został wydany pod koniec 2013 roku  nakładem amerykańskiego labelu  Orange Milk Records
Jaśniewski o swoim albumie: „Audio Stream Continuum” to moja pierwsza wypowiedź muzyczna pod nazwą Genetics and Windsurfing. Tworzę swoją muzykę za pomocą komputerowych algorytmów, ale wykorzystuję przy tym punkową technikę nagrywania na tzw. „setkę”. Fascynują mnie bardziej dysonanse rodzące się między dźwiękami, aniżeli harmonie."
TU znajdziecie recenzję "Audio Stream Continuum" autorstwa Jakuba Knery.