KONCERT / WYSTAWA / PERFORMANCE
17.05.2014 l bwa l katowice
start: 21:00 / wstęp: FREE


NOC W GALERII
RODZIEWICZ / ŁĘSKA / DUY GEBORD / BUCZEK
/link FB/• wystawa O powstawaniu i ginięciu

• start projektu nocne aktywności
godz. 21.00 Iza Łęska — performance 
godz. 22.00 Bartek Buczek — performance (na Rondzie im. gen. J. Ziętka)
godz. 22.30 Rodziewicz — audioperformance Jest tak jak teraz mikstejp
godz. 23.00 Duy Gebord — koncert

• wybrane katalogi po 1 zł

Autor tekstów, obiektów audio, nagrań dźwiękowych w estetyce lo-fi minimal rap. Zajmuje się nazywaniem stanów wewnętrznych, problematyką aktualności, zajść jednorazowych. Mieszka i tworzy w Warszawie.

 
Kulturoznawca, realizator dźwięku, radiowiec. Studiował w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Poznaniu i w Leuven w Belgii. Publikował na łamach magazynów Ha!art i Opcje. Twórca projektów muzycznychp0p∆s†kr∆e6 i Duy Gebord. Słucha, klei, gra. Łączy cyfrę i analog, instrumenty żywe i abiotyczne, field recording i sound recycling. Nagrywał dla Wounded Knife i Pawlacz Perski.IZA ŁĘSKA (1989) 
Absolwentka grafiki warsztatowej w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Studiowała również w École Supérieure d’Art de Clermont Metropole (Clermont-Ferrand, Francja). Brała udział w wielu projektach i wystawach w kraju m.in. Urban Legends w Katowicach,ARTeria w Częstochowie w 2012 r.

BARTEK BUCZEK (1987) 
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, na kierunku malarstwo. Brał udział w wystawach Muzeum: Twierdza! w ramach Festiwalu Grolsch Art Boom w Krakowie w 2012 r., MIDNIGHTSHOW: wystawa seans w BWA Wrocław w 2013 r., Szczyt bohaterów w Bunkrze Sztuki w Krakowie w 2009 r.