KONCERT / IMPREZA
17.05.2014 l art inkubator l łódź
start: 21:00 / wstęp: FREE

MIK MUSIK SHOWCASE
/link FB/

"Zbliżające się wielkimi krokami otwarcie Art_Inkubatora to nie tylko bankiety, debaty, spektakle i intelektualna gimnastyka podczas warsztatów. To w równym stopniu 10 dni dobrej zabawy, uczty dla ucha, oka i jeszcze kilku organów. Za słuchowe doznania estetyczne będą odpowiedzialni artyści podpięci pod efemeryczny konglomerat Mik.Musik.!. - prawdziwy inkubator nietuzinkowych muzycznych (i nie tylko) osobowości. 17 maja o godzinie 21 wciąż pachnąca nowością sala koncertowa Art_Inkubatora zostanie przez nich przetestowana na okoliczność kontaktu z wysublimowaną elektroniką i entuzjastyczną reakcją publiczności. Grono zaproszonych testerów to wydarzenie samo w sobie."


MIK MUSIK TO NIE_LABEL. YOU ARE NOT SO WRONG aka JESTEŚ TYLKO TROCHĘ W BŁĘDZIE.


::: ZAMILSKA Skupia się na kilku sprawach: elektronika, techno, noise, nowoczesny world. Monstrualny bas, pulsujący bit, trans i rozwalanie stereotypów. W maja 2014 wychodzi jej debiutancki album „UNTUNE“, nakładem Bocian Records/Mik Musik. Przed wybuchem popularności jej singla i video „Quarrel“ zajmowała się m.in prowadzeniem warsztatów audio i video, organizacją koncertów i animowaniem lokalnego środowiska muzycznego. Od początku 2014 zagrała sporo koncertów, m.in supportowała Moderat, otwierała festiwal ShortWaves, wzięła udział w trasie koncertowej Mik Musik. Obecnie mieszka i pracuje w Katowicach. 

http://www.youtube.com/user/colgateCN
https://www.facebook.com/zamilska


Krytyk, kurator (Canti Illuminati Festival, Przegląd Sztuki Survival), cyklista. Sonorystyczny plądrofonista, dźwiękowy imperialista. Jego produkcje to wyraz zadumy nad ponadczasowością rytmu Czarnego Lądu i mocą nierównomiernie temperowanych strojeń.
::: KUCHARCZYK
Szef mik.musik. Działa od zawsze. Ostatnio gra głównie techno, bo głównie gra to co go aktualnie kręci. Dodaje sporo Afryki, tyle ile może. Poza tym ogrodnik i trochę podróżnik. Ostatnio śniło mu się, że David Bowie zamówił u niego remiks. I wyjdzie na perłowym winylu.
Ostatnia płyta "BEST FAIL COMPILATION" wyszła natomiast w Monotype Rec, bo Wojciech nie wydaje tylko w Mik Musik. Nikt nie kazał.

https://www.facebook.com/WojciechKucharczykOfficial


::: WILHELM BRAS - pod tym pseudonimem kryje się śląski eksperymentator Paweł Kulczyński, postać szeroko znana w wąskich kręgach miłośników brzmień ekstremalnych, autor niebanalnych koncertów plenerowych oraz instalacji dźwiękowych, jak też zapalony budowniczy instrumentów analogowych. Przekuwa swe niszowe doświadczenia w nieco bardziej przystępną i zrytmizowaną formę, zachowując jednak charakterystyczny dla siebie pazur i wybujałe, choć surowe brzmienia. Pojawienie się repetytywnych sekwencji uchyla furtkę do organicznego świata sprężystych hałasów, karkołomnych wolt i zgrzytów, zaprzęgniętych do ostrej, często densflorowej jazdy. W ciągu ostatniego roku zagrał niemal 30 koncertów, m.in w Berlinie, Nowym Jorku, na festiwalach Unsound, Nowa Muzyka, Phono, LDZ i in. Niebawem wyjdzie płyta winylowa z nowym materiałem.


https://pl-pl.facebook.com/WilhelmBras