KONCERT
07.05.2014 l eufemia l warszawa
start: 21:00 / wstęp: 10 PLN


IMPRO MITING
JĘDRUCH / KWAPISIŃSKI / PROCHNOWSKI
/link FB/


PAWEŁ PROCHNOWSKI - Muzyk i realizator dźwięku. Od 20 lat mieszka w Toronto, gdzie wydał dwa solowe albumy „Atmospheres” i „Human Automata”. Gra i nagrywa z muzykami takimi, jak Mark Hundevad (znany ze współpracy z Cecilem TayloremRaphe Malikiem i Sunra), Glenn Fraser. W Polsce
koncertował z Tadeuszem SudnikiemAliną MleczkoMieczysławem LitwińskimWłodzimierzem Kiniorem KiniorskimAndrzejem PrzybielskimJanem Smykiem oraz z duetem Sol et Luna (Mieczysław Litwiński i Saba Krasoczko).


IWONA JĘDRUCH - Gra muzykę improwizowaną i kontemplacyjną na gongach, misach dźwiękowych, skrzypcach, śpiewa wokalizy. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku lat ośmiu. Ukończyła Liceum Muzyczne i PWSM (obecnie Akademia Muzyczna) w Gdańsku. Uczyła się u prof. S. Hermana, prof. L. Galona i in. Studiowała także na Uniwersytecie Gdańskim i SGPiS (obecnie Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie.
Stosuje własne techniki wydobywania dźwięku w celu wyeksponowania kolorystycznych i dynamicznych walorów dźwięku, co ma istotny wpływ na kształtowanie się formy muzycznej i przebiegi emocjonalne w jej muzyce.
Gra solo i w duetach o niekonwencjonalnym składzie z Tadeuszem Sudnikiem, Zdzisławem Piernikiem, Aliną Mleczko, Małgorzatą Kołcz, Pawłem Prochnowskim.
WOJCIECH KWAPISIŃSKI - Muzyk, gitarzysta i improwizator z Warszawy.  Współtwórca i członek zespołów Airth, Gamid Group, Nor Cold Quartet, Altona, Puppetteine, Zwichnięci Dandysi, Julian Ochorowicz, Jedność, Ian CzaplaDobry Ból, Promieniowanie. Założyciel DIY Labelu Wytwórnia Element. Członek nieformalnej grupy Antikonsjum oraz grupy nieformalnej Studio Gołąbki. Członek Stowarzyszenia NowE oraz Stowarzyszenia Trzecia Fala. Organizator koncertów i cykli muzycznych: Impro MitingDziałanie Muzyczne.