KONCERT
17.05.2014 l csw łaźnia l gdańsk
start: 18:30 / wstęp: FREE


AQUAVOICE
/link FB/

Koncert w ramach IN PROGRESS - cylku regularnych spotkań z eksperymentalną muzyką współczesną, z działaniami muzycznymi połączonymi często ze filmem i sztuką audiowizualną. Jest to projekt, który pozwala nie tylko posłuchać, ale i zrozumieć najnowsze trendy w muzyce polskiej i zagranicznej. 
Projekt realizowany przez Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku od 2002 roku. Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.::: AQUAVOICE
Tadeusz Łuczejko - plastyk, jak sam siebie określa muzykant, soundesigner, realizator dźwięku.
W roku 1999 wraz z Piotrem Woltyńskim zakłada duet "AQUAVOICE" W roku 2001 Tadeusz Łuczejko działając już jako solista pod starym szyldem "AQUAVOICE" zostaje laureatem złotej dziesiątki plebiscytu słuchaczy radiowej "TRÓJKI" na najlepsze nagranie muzyki elektronicznej.Na swoim koncie ma koncerty obok takich artystów jak: Tomasz Stańko, Józef Skrzek, Marek CHołoniewski, Robin Guthrie /Cocteau Twins/, Banco de Gaia, "Higher Inteligence Agency", Manuel Goetsching, Marek Biliński czy Wojtek Konikiewicz. Tadeusz Łuczejko nagrał siedem płyt autorskich. W roku 2007 został wpisany jako artysta do międzynarodowej encyklopedii "Who is Who".