WYSTAWA / IMPREZA
22 i 24.04.2014 l łódź i warszawa

ZINES OF THE ZONE
/link FB/

Zapraszamy na spotkania z ZINES OF THE ZONE, wędrowną biblioteką druków ulotnych, zinów, niskonakładowych wydawnictw i samizdatu. W ramach swojej podróży po Europie busem pełnym publikacji zatrzymują się też w kraju nad Wisłą, gdzie we współpracy z Paper Beats RockSuper Salon organizują dwa wydarzenia:

22.04 ŁÓDŹ > Klub DOM
24.04 WWA > SUPER SALON

Przyjdź, weź w ręce wszystkie te ładne rzeczy o których czytałeś w internecie i po powrocie do domu załóż własne garażowe wydawnictwo. Jeżeli już to zrobiłeś i ręczne szycie mikroskopijnego nakładu nie jest Ci obce, masz okazję do zaprezentowania swoich prac w ramach spotkań. Zapoznaj się z informacjami o opencallu: https://www.facebook.com/events/592703810812733

Chętni mogą też rozstawić się z własną dystrybucją. W tym sezonie ponoć modne jest DIY, więc mile widziani są zarówno ci, których pierwsze ziny jeszcze pachną kserokopiarką, jak i weterani drukujący się obecnie w niebotycznych nakładach - oni też przecież od tego zaczynali. Wyciągnij swoje pojedyńcze egzemplarze, dummies, makiety, ziny i pokaż je dalej - a najlepiej wsiadaj w pociąg. Do zobaczenia.