KONCERT
04.05.2014 l chmury l warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10 PLNNIETAKT
ALEKSANDER ŻUROWSKI / TEODOR OLTER
/link FB/

Alek "FLIPER" Żurowski (piano)
Teo "OPTYK" Olter (drums)

NIETAKT
Fliper uczył Optyka grać na pianinie od paru miesięcy i przy okazji dyskutowali o tym czym jesty rytm w muzyce często dyskusje trwały do rana i były zakrapiane różnego rodzaju środkami odurzającymi pewnego razu gdy już powoli zaczynali pojmować idee rytmu doszło do potwornej kłótni przestali się do siebie odzywać i od tamtej pory tylko grają ze sobą każdy koncert jest taką kłótnią ta muzyka wiesz wyrosła z nienawiści to trochę poetyckie.
Jesienią 2013 wyszła kaseta Nietaktu pod tytułem "Krótkie Filmy". Koncert w Chmurach rozpoczyna nową ere w historii zespołu. Zostawiamy za sobą Krótkie Filmy rozpoczynając ere "TAKTAKT".✪ ALEKSANDER  ŻUROWSKI - instrumenty klawiszowe - Jego głównym i najukochańszym instrumentem jest fortepian jednak nie stroni od wszelakich eksperymentów brzmieniowych. W dziedzinie muzycznej jest kompletnym samoukiem. Zaczynał od robienia śmiesznej muzyki na komputerze oraz zakładania licznych rockbandów. Obecnie pasjonuje się muzyką poważną wszystkich epok oraz improwizowaniem w gronie znajomych. Jest połową dwuosobowego zespołu Nietakt oraz jednym z członków Warszawskiej Orkiestry Improwizowanej.

✪ TEODOR OLTER - improwizator, bębniarz jazzowy. Grając przykłada większą uwagę do melodii i dynamiki niż do rytmów i metrum. Wykształcenia muzycznego nie posiada, uczęszcza do szkoły plastycznej. Za największych perkusistów uważa Eda Blackwella, Hana Benninka i Adama Pierca z Mice Parade.
Wraz z Natanem Kryszkiem i Tymonem Bryndalem gra w Pokusie. Z Alekiem Żurowskim twoży Nietakt, oraz duo z Wojtkiem Kwapisińskim. Występuje w Warsaw Improvisers Orchestra. Pod pseudonimem Sun Enough tworzy słabą muzykę elektroniczną.