KONCERT
28.04.2014 l eufemia l warszawa
start: 21:00 / wstęp: 10 zł


IMPRO MITING
/link FB/

Kolejna odsłona IMPRO MITINGU /www.impromiting.bandcamp.com/. Tym razem IMPRO MITING dziewczęcy, poczwórnie. Ewa, Zofia, Daria i Olga zagrają na fletach, skrzypcach, głosach i instrumentach komputerowych i elektrycznych. 

✪ EWA CICHOŃ - flety (poprzeczny, prosty barokowy, słowacka koncovka), śpiew z wykorzystaniem rozszerzonych technik wokalnych.

✪ ZOSIA CHABIERA a.k.a. Zosz gra na głosie i zawodzi na skrzypcach. Jest mocno lirycznie, grubo fakturowo i całkiem chaotycznie. Nic nie z serca. [ex: drekotypatomazo]

✪ DARIA WOLICKA - flet poprzeczny, śpiew. Absolwentka szkoły muzycznej, studentka muzykologii. Artystyczne wykształcenie doprowadziło ją do chęci odkrywania własnych możliwości w muzyce freejazzowej i improwizowanej. Za najgorsze w muzyce uważa "wyłączne sprzedawanie wyuczonych brzmień". Na stałe związana z Warsaw Improvisers Orchestra i zespołem gospel Et in terra.

✪ OLGA KOTER - muzyczka, improwizatorka. Gra na instrumentach elektronicznych i elektroakustycznych. Związana z warszawskim zespołem Airth. Tworzy swój solowy projekt Remote Viewer.