by nadiahonorata
KONCERT
04.04.2014 l chmury l warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10 PLN


Trio DeJaneiro
JASIEŃSKI / KRYSZK / ŻUROWSKI
/link FB/


Bruno Jasieński - perkusja - Rocznik '91. Gra od zawsze, ale dopiero od niedawna muzykę, której sam by słuchał. Założyciel rap grupy Jano Frano Live. Poza perkusją, zajmuje go produkcja muzyczna, realizacja nagrań i słuchanie muzyki z kolegami. Najstarszy z trio, ale wcale nie najdojrzalszy. Zazdrości Alkowi bycia Tatą.

Natan Kryszk - saksofon barytonowy - Gość z Pokusy, improwizujący z wieloma muzykami takimi jak Michał Kasperek, Michał Małota, Ramez Nayyar, Ray Dickaty, Łukasz Kacperczyk, Wojtek Kwapisiński. Od początku grający w składzie Warszawskiej Orkiestry Improwizującej, pod wodzą Ray'a Dickaty'ego i innych. W 2013 na festiwalu Fama otrzymał nagrodę im. Andrzeja Jakóbca. Młody, dzielny.

Aleksander Żurowski - instrumenty klawiszowe - Jego głównym i najukochańszym instrumentem jest fortepian jednak nie stroni od wszelakich eksperymentów brzmieniowych. W dziedzinie muzycznej jest kompletnym samoukiem. Zaczynał od robienia śmiesznej muzyki na komputerze oraz zakładania licznych rockbandów. Obecnie pasjonuje się muzyką poważną wszystkich epok oraz improwizowaniem w gronie znajomych. Jest połową dwuosobowego zespołu Nietakt oraz jednym z członków Warszawskiej Orkiestry Improwizowanej.