by Bartosz Zaskórski/Mchy i Porosty
KONCERT
09.04.2014 l eufemia l warszawa
start: 20:00 / wstęp: 10 zł


NOISE WASTE #15
/link FB/

✚ BASKAK
Etiuda bruitystyczna zrealizowana przy użyciu minimalistycznych środków w postaci oprogramowania muzycznego na ajfona oraz głosu, który nierzadko pomaga w rozmaitych sytuacjach, nie tylko artystycznych. Osobista próba zmierzenia się z materią nojzu.


✚ PURGIST
Solowa inicjatywa audio skoncentrowana na eksploracji dynamicznych, niespójnych faktur brzmieniowych, miejskich nagrań terenowych i szczątkowej melodyki. W okresie 2005-2013 projekt funkcjonował pod nazwą Sleep Sessions.
✚ AZBEZT
Eksperyment, noise, industrial i przede wszystkim psychodela. Listen to Something Different.Bartosz Zaskórski jako mchy i porosty to monotonne syntezatory, groźne kostki i dobrze rozwinięta plecha, zagra piosenkę o swoim kocie, który złamał łapkę ale już mu nic nie jest.
✚ GAMMA FUNCTION
to jednoosobowy projekt dźwiękowy, którego zamysłem jest sonifikacja i wirtualizacja równań, algorytmów, zjawisk fizycznych i naukowej abstrakcji. GAMMA FUNCTION to most pomiędzy nauką a sztuką. W swoich kompozycjach wykorzystuje jedynie dźwięki uzyskane w procesie sonifikacji lub autentycznych nagrań zjawisk fizycznych. Dzięki odpowiednim narzędziom kompozycje posiadają unikalną formę, budują niepowtarzalny klimat i prowadzą słuchacza przez świat matematyki i fizyki, a naukowa abstrakcja staje się zwirtualizowanym obrazem dostępnym dla wszystkich.Solowy projekt Wojciecha Kwapisińskiego, muzyka, improwizatora, współtwórcy zespołów Gamid Group, Altona, KK, Promieniowanie, Dobry Ból, Ian Czapla, Zwichnięci Dandysi, Airth, Puppetteine, Tremorfa, Julian Ochorowicz, Nor Cold etc, członka nieformalnej grupy Antikonsjum, oraz grupy nieformalnej Studio Gołąbki. WK prowadzi label o nazwie Wytwórnia Element, jest współorganizatorem wydarzeń muzycznych Impro Miting, Działanie Muzyczne, a także członkiem Stowarzyszenia Trzecia Fala oraz Stowarzyszenia NowE.Drony i noisy. W kwietniu mija 20 lat od rozpoczęcia działalności.