KONCERT
20.03.2014 l eufemia l warszawa
start: 21:00 / wstęp: 10 PLN


IMPRO MITING
RODAKOWSKI / BUCHNER / KASPEREK
/link FB/MACIEJ RODAKOWSKI - muzyk, saksofonista, miłośnik starego, dobrze brzmiącego mosiądzu z różnymi domieszkami. Edukację odbierał na wydziale artystycznym UMCS. Udziela lub udzielał się w przeszłości w projektach takich jak : Za Siódmą Górą, Wisła Płonie Trio, Tricphonix Street Band, Slavonica, Naczynia, Noise of Wings.

JAKUB BUCHNER – młody gitarzysta. Ceni sobie wszechstronność grając z takimi inicjatywami muzycznymi jak: (czyhający na reaktywację) zespół improwizacyjny Dorób Psu Ogon, duet ŻAl łączący w sobie improwizację z graniem do-kotletowym, oraz punkowy skład Dead Man's Meeting, z którym przygotowuje się do pierwszych nagrań i koncertów. W brzmieniu instrumentu interesuje go połączenie ciepłej czystej barwy, wraz z poszukiwaniem dziwnych niekoniecznie konwencjonalnych dźwięków.

MICHAŁ KASPEREK - bębnista free jazzowy, improwizator. Nie kryje inspiracji Sunnym Murrayem oraz Williamem Hookerem. Jego dewiza brzmi: "Tylko proste serce sprosta gmatwaninie spraw". Współpracuje z wieloma muzykami, tworząc oparte na improwizacji nieszablonowe konfiguracje muzyczne.
Grał z Markvartem, Stropovem, Ibbadullayevem, Zakrockim, Tkaczem, Cirockim. Uczestniczy w Warsaw Improvisers Orchestra oraz cyklu koncertowym Impro Miting w klubie Eufemia. Współtworzy trio z Ksawerym Wójcińskim i Jankiem Małkowskim oraz kwartet "Postaremczak/Małkowski/Wójciński/Kasperek". Jest również jednym z filarów grupy Ray'a Dickaty "Infant Joy Quintet ", a z Piotrem Dąbrowskim współtworzy perkusyjno - sonorystyczny duet. Stale grywa z Wojtkiem Kwapisińskim, Michałem Maotą, Natanem Kryszkiem oraz Tymonem Bryndalem.