fot. Wojtek Mszyca
KONCERT
17.03.2014 l powiększenie l warszawa
start: 21 / wstęp: 20/30 PLN

ROBERT PIOTROWICZ & 
C. SPENCER YEH
/link FB/

Robert Piotrowicz
Artysta dźwiękowy, kompozytor, improwizator, współzałożyciel Musica Genera Festival oraz wytwórni Musica Genera. Oprócz płyt solowych ma w dorobku także wydawnictwa nagrane z C. Spencerem Yeh, Kevinem Drummem, Jérômem Noetingerem, Burkhardem Stanglem i Anną Zaradny.

Jest autorem słuchowisk, instalacji, muzyki teatralnej, współpracuje z innymi artystami przy formach audio-wizualnych i spektaklach. Regularnie występuje na licznych festiwalach na całym świecie. Podczas koncertów tworzy nasycone i pełne detali formy, korzystając z syntezatora analogowego i komputera. Jego muzyce równie blisko jest do współczesnej kompozycji elektro-akustycznej, jak i do sound artu.
http://www.robertpiotrowicz.net/
C. Spencer Yeh
Pochodzący z Tajwanu skrzypek, któremu klasyczne wykształcenie nie przeszkodziło w zgłębianiu meandrów improwizacji. W ciągu ostatniej dekady, zamieszkały obecnie w Cincinnati muzyk wydawał nagrania na przeróżnych nośnikach, nakładem własnej wytwórni DroneDisco. Wiele spośród tych nagrań ukazało się pod szyldem zespołu Burning Star Core.
Yeh interesuje się nie tylko zmysłowymi aspektami dźwięku, lecz również jego przestrzennym wymiarem. Występował i współpracował z takimi artystami jak Tony Conrad, Evan Parker, Thurston Moore, The New Humans i Vito Acconci, Paul Flaherty i Chris Corsano, John Wiese, Aaron Dilloway, John Olson i the Graveyards, Amy Granat, Jutta Koether, LaDonna Smith, Carlos Giffoni, Okkyung Lee, Atsuhiro Ito,
Lasse Marhaug, Audrey Chen, Nate Wooley, JP Feliciano, Rafael Toral, Rhys Chatham i jego Guitar Trio All-Stars czy Damo Suzuki i Network.
http://www.dronedisco.com/