KONCERT
02.03.2014 l fawory l warszawa
start: 20 / wstęp: 10 PLN


PIOTR TKACZ /// GAMID IBADULLAYEV
/link FB/
Gamid Ibadullayev - Studiował ceramikę i historię sztuki na akademii w Baku. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. Założyciel grup muzyczno-artystycznych „Untitled” (2006) oraz formacji „Gamid Group”, z którymi współtworzy m.in. muzykę do autorskich filmów i kina niemego. W 2008 roku ukończył kierunek operatorski Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Obecnie zajmuje się różnymi dziedzinami sztuki: malarstwem, muzyką, filmem, projektami przestrzennymi i fotografią, instalacjami przestrzennymi.
Piotr Tkacz - Pisze, nie tylko o muzyce, prowadzi audycję, organizuje koncerty i festiwale, występuje,nagrywa, czasem robi też inne rzeczy.
Współtworzy projekty Kurort, Radioda, Revue svazu českých architektů, Stupor, Ryzykowna wyprawa Batyskafem, Tkacze. Jest otwarty na nowe spotkania improwizacyjne, wykonuje także partytury tekstowe i graficzne.
Jako DJ 2 Lewe Ręce swój brak umiejętności prezentował w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Lublinie i chciałby jeszcze gdzieś. Prowadzi stronę poświęconą Literaturze na Świecie oraz Teksty Trzecie, gdzie uwalnia różne ciekawe artykuły.