by Beetroot Graphics
KONCERT
21.02.2014 l brzozowa 37 l warszawa
start: 22 /  wstęp: 15/20 PLN

GŁĘBOKIE PASMO /// FLUXION LIVE
/link FB/

Głębokie Pasmo prezentuje: Fluxion LIVE!
(Echocord, Type Recording, Chain Reaction/ GR) "Vibrant Forms" reissue tour.

Lista FB do 23:00 free

"Po dłuższej bookingowej przerwie, powracamy w klasycznym stylu. Na naszą lutową imprezę zaprosiliśmy greckiego artystę - Fluxion, kojarzonego jednak głównie z tech dubowym, berlińskim brzmieniem. Okazja ku temu jest ogromna, bowiem nakładem amerykańskiego Type Recording ukazała się właśnie reedycja legendarnej kompilacji "Vibrant Forms", na której prezentowane były pierwsze single wydane przez Konstantinosa. Całość pierwotnie wydana na labelu chłopaków z Basic Channel - Chain Reaction - pokazuje nam jedne z najbardziej wybitnych utworów z tego specyficznego gatunku. Pikanterii imprezie dodaje fakt, że Fluxion wystąpi w 90. minutowym LIVE, prezentując zarówno swe klasyczne, jak i nowe utwory.
Supportu naszej gwieździe udzieli nasze crew (wygrzebując swoje dubowe płyty) wraz ze specjalnie wyselekcjonowanymi warszawskimi producentami.
Wkrótce więcej szczegółów.

Głębokie Pasmo Crew - Essence, Hadrian, Jan Piotr Szatan

Mech – Michał Wolski i Fischerle, duet producencki z Warszawy zajmujący się muzyką dub-techno. W dniu koncertu będzie miała miejsce premiera EP Mchu, które zostanie opublikowane w Minicromusic.

http://soundcloud.com/mechoff
http://www.facebook.com/mechoff
http://minicromusic.bandcamp.com/