KONCERT
21.01.2014 l pardon, to tu l warszawa
start: 20:30 wstęp: 20/15 PLN

/MSZA ŚWIĘTA W ALTONIE/

BARTNIK / KALINOWSKI / DOKALSKI / KWAPISIŃSKI + WIZUALIZACJE MALARZE KOLEKTYW WIZUALIZATORÓW
/link FB/Koncert "Mszy Świętej w Altonie" w "Pardon, To Tu" będzie nie tylko doskonalą okazją przeżyć muzyczny trans, lecz inauguruje tez działalność nowego DIY labelu Circon Int.. Poza tym będziemy mieli tez możliwość pierwszy raz w PTT zobaczyć na żywo wizualizacje kolektywu związanego z Galeria Praca: "Malarze kolektyw wizualizatorów".

Paweł Bartnik - komputer
Filip Kalinowski - gramofon
Olgierd Dokalski - trabka
Wojciech Kwapisiński - gitara

Msza święta w Altonie to wyprawa w nieznane. To improwizacja i ciągły, dźwiękowy dialog. To trans i medytacja. To rytuał. To także zapis koncertu, który miał miejsce podczas odbywającego się w lubelskich Warsztatach Kultury, polsko-ukraińskiego festiwalu Jazz Bez (07.12.12).

Malarze kolektyw wizualizatorów

Grupa wizualizatorów Malarze tworzona jest przez Mikołaja Chylaka, Tomka Melissę, Jędrka Owsińskiego, Marka Zająca i Jana Liberę. Kolektyw ten zrodził się z potrzeby współpracy i wprawienia w ruch kolorów oraz znaków, które w codziennej praktyce malarskiej powstają zazwyczaj w samotności i pozostają statyczne. Grupa działa najczęściej w kooperacji z muzykami tworzącymi muzykę eksperymentalną i improwizowaną.