FILM / SPOTKANIE
24.02.2014 l chmury l warszawa
start: 19:30  wstęp: 10 PLN

VINCENT MOON /// Filmy z ALL TOMORROW'S PARTIES
/link FB/

W Chmurach, jednej z warszawskich klubokawiarni, odbędzie się pokaz filmów z koncertów, które odbyły się podczas festiwalu All Tomorrow's Parties. Ich autorem jest Vincent Moon, francuski filmowiec odpowiedzialny między innymi za stronę La Blogotheque z sesjami akustycznymi Take Away Show oraz projekt Little Planets.

All Tomorrow's Parties to angielski festiwal muzyczny, który swą nazwę zawdzięcza piosence The Velvet Underground. Został zapoczątkowany przez Barry'ego Hogana w 1999 roku jako komplementarny dla większych festiwali pokroju Reading, ukierunkowany na bardziej kameralne występy. Tym, co wyróżnia to nietuzinkowe przedsięwzięcie, jest fakt, że organizatorzy i artyści są traktowani na równi z fanami. W 2009 roku powstał film dokumentalny o ATP zrealizowany przez ekipę festiwalu i Jonathana Caouette'a. Jednym z operatorów pracujących przy tej produkcji był właśnie Vincent Moon.

Artysta zaprezentuje w Warszawie swoje autorskie filmy z koncertów, które odbyły się podczas festiwalu All Tomorrow's Parties. Po projekcji będzie można porozmawiać z artystą, który zawsze chętnie spotyka się z publicznością.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!