KONCERT
30.01.2014 l eufemia l warszawa
start: 21 wstęp: 10 PLN

/IMPRO MITING/

ZAKROCKI / TKACZ / KWAPISIŃSKI / KASPEREK
/link FB/
Pierwszy IMPRO MITING tego roku. Do stałych ostatnio bywalców - Wojtka Kwapisińskiego i Michała Kaspereka dołączą tym razem Patryk Zakrocki i Bartek Tkacz. Spotkanie odbędzie się w przedostatni dzień stycznia.

Patryk Zakrocki - improwizator, kompozytor, artysta dźwiękowy i
rysownik. Obecnie gra w duecie SzaZa na skrzypcach, oscylatorach i elektrycznej mbirze, zmienia melodyjki w starych pozytywkach i współtworzy dwa wyjątkowe projekty własnego pomysłu: Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego i Kino Dźwięku/Sound Cinema. Z pasją prowadzi orkiestry i chóry komunikatowe [conduction]. Zajmuje się muzyką kameralną, elektroakustyczną i szeroko pojętym słuchowiskiem.
Opublikował 12 albumów płytowych, w tym dwa solowe. Poza wieloma koncertami w Europie występował również w Stanach Zjednoczonych, Islandii, Urugwaju, Izraelu, Egipcie, Chinach i Japonii.

Bartek Tkacz - Saksofonista. Uczeń Szkoły Muzycznej "Bednarska".
Współpracował z zespołami takimi jak Gaamera, Skauci. Obecnie gra m.in. z zespołem Koło Zbożowe oraz Maciej Wojcieszuk Quintet.

Wojciech Kwapisiński - gitarzysta. Współtwórca i członek zespołów Airth, Gamid Group, Nor Cold Quartet, Altona, Puppetteine, Zwichnięci Dandysi, Julian Ochorowicz, Jedność, Ian Czapla i innych. Założyciel DIY labelu Wytwórnia Element. Organizator cyklów Impro Miting, Działanie Muzyczne.

Michał Kasperek - bębnista. Jego dewiza brzmi: "Tylko proste serce sprosta gmatwaninie spraw". Muzyka którą gra jest dla niego odtrutką na uwierające ramy i kategorie życia współczesnego. Mówi także: "Gram wbrew rozsądkowi, z potrzeby serca, z potrzeby ciągłego ruchu". Od lat grywa z Jankiem Małkowskim. Współtworzy improwizowany skład INfant Joy.