koncert, performance, instalacja, interakcja, dźwięk, obraz
28.01.2014 l kawiarnia naukowa l kraków
start: 20 wstęp: 10 PLN

w akcji udział wezmą m.in.

xymena gladkov / ania dyga / wiola stawowska / maciek polynko & tomek mlynarski (bob van beton) / jaro tochowicz & fińczycy / tomek chołoniewski / tomek głuc / ernest ogórek / marcin barski / konrad gęca / ...
/link FB/


Zapraszamy na trzecią edycję akcji charytatywnej "uwaga bezdomni!", która odbędzie się we wtorek 28 stycznia w kawiarni naukowej. W tym roku zbieramy na respirator dla pana Leona, który ma problemy z oddychaniem i mamy nadzieję, że za dwa tygodnie te problemy się skończą. wydolność płuc pana Leona to w tej chwili zaledwie 60 %. dzięki respiratorowi znacznie się ona poprawi i wyniesie 96 %.
pan Leon jest jednym z wielu pensjonariuszy przytuliska dla bezdomnych mężczyzn przy ul skawińskiej 6, prowadzonego przez braci albertynów. przytulisko można wspierać przez cały rok wpłacając pieniądze na konto :

Przytulisko dla Bezdomnych Mężczyzn
UL. Skawińska 6, 31-066 Kraków
48 1240 4650 1111 0010 3951 1150

mail : albertyni.przytulisko@wp.pl

Przygotujemy pyszne posiłki, a dochód z ich sprzedaży również przekażemy panu Leonowi. Całe wydarzenie będziemy rejestrować na dyktafony i zanim pójdziecie do domu będziecie mogli sobie kupić płytę z zarejestrowanym materiałem. Piękne okładki do płyt przygotowywać będą xymena, ania i wiola, będzie też możliwość zrobienia sobie okładki samemu. Tradycyjnie nie zabraknie płyt wydawnictwa mathka i audiotong.

http://dropr.com/muzykoterapia
https://www.facebook.com/krakowmuzykoterapia