KONCERT / WYKŁAD
23 - 25.01.2014 l ck zamek l poznań
start: 19:30 i 18  wstęp: FREE

/ ROZKŁAD /


WE WILL FAIL / AIRTH / DANIEL KONIUSZ / ŁUKASZ SOSIŃSKI / ADRIAN KOLARCZYK / DUY GEBORD
/link FB/


"Rozkład" to dwudniowe zdarzenie, podczas którego wystąpią twórcy reprezentujący różne podejście do muzyki elektronicznej i improwizowanej, realizowane w ramach rezydencji artystycznej Mapa. Terytorium. Zamek. W międzyczasie (24.01.2014 g. 19:30) odbędzie się wykład RADOSŁAWA SIRKO pt. "Parateksty japońskiego hałasu wobec procesu utowarowienia muzyki".

CZWARTEK 23.01.2014 g. 19:30
KONCERTY - DUY GEBORD / ADRIAN KOLARCZYK / DANIEL KONIUSZ / ŁUKASZ SOSIŃSKI

PIĄTEK 24.01.2014 g. 19:30
WYKAŁD - / PARATEKSTY JAPOŃSKIEGO HAŁASU WOBEC PROCESU UTOWAROWIENIA MUZYKI / - RADOSŁAW SIRKO >>> szczegóły

SOBOTA 25.01.2014 g. 18:00
KONCERTY - AIRTH / WE WILL FAIL


::: WE WILL FAIL

We Will Fail to projekt skupiający się na przyjemności błądzenia. Nagrania terenowe, sample z taśm, szumy, syntezatory i elektroniczna perkusja zmieszane są tu w dziwaczną, odwołującą się do estetyki techno całość. Za projekt odpowiada Aleksandra Grünholz – z wykształcenia projektant graficzny, z pasji muzyk, twórczyni działająca na polu audioperformansu. Współpracuje z wieloma artystami i muzykami, współtworzy grupę artystyczną OKO, a z Piotrem Tkaczem działa w duecie Tirips.


http://wewillfail.bandcamp.com/


::: DUY GEBORD

Radosław Sirko, kulturoznawca, realizator dźwięku, radiowiec. Studiował w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Poznaniu i w Leuven w Belgii. Publikował na łamach magazynów Ha!art, Opcje i Glissando. Twórca projektów muzycznych p0p∆s†kr∆e6 i Duy Gebord. Słucha, klei, gra. łączy cyfrę i analog, instrumenty żywe i abiotyczne, field recording i sound recycling. Nagrywał dla Wounded Knife i Pawlacz Perski.

https://soundcloud.com/sir-rad/


::: AIRTH

Airth to warszawski zespół grający muzykę eksperymentalną. Dwie gitary, laptop, elektronika i przeróżne zdarzenia dźwiękowe, które w oparciu o improwizację, tworzą dronowe i transowe przestrzenie muzyczne. Olga Koter – elektronika etc. Łukasz Sosiński – laptop etc. Wojciech Kwapisiński – gitara etc. Dariusz Pietraszewski– gitara etc.

http://airth-band.blogspot.com/


::: ADRIAN KOLARCZYK

Do tej pory prezentował muzykę leftfield, acid i techno podczas czterech edycji krakowskiego cyklu Das Metropolis. Po przyjedzie do Poznania zajął się katalogowaniem i przekształcaniem nagrań, które zebrał na krakowskim Zakrzówku oraz w kamieniołomie Liban, które zaprezentuje w czwartek.


::: DANIEL KONIUSZ / ŁUKASZ SOSIŃSKI

Artyści audiowizualni. Absolwenci Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.