fot. Wojtek Mszyca
KONCERT
14.02.2014 l firlej l wrocław
start: 20  wstęp: 20 PLN

ROBERT PIOTROWICZ / GERARD LEBIK / CZARNY LATAWIEC
/link FB/


ROBERT PIOTROWICZ

Artysta dźwiękowy, kompozytor, improwizator, współzałożyciel Musica Genera Festival oraz wytwórni Musica Genera. Oprócz płyt solowych ma w dorobku także wydawnictwa nagrane z C Spencerem Yeh, Kevinem Drummem, Jérômem Noetingerem, Burkhardem Stanglem i Anną Zaradny.
Jest autorem słuchowisk, instalacji, muzyki teatralnej, współpracuje z innymi artystami przy formach audiowizualnych i spektaklach. Regularnie występuje na licznych festiwalach na całym świecie. Podczas koncertów tworzy nasycone i pełne detali formy, korzystając z syntezatora analogowego i komputera. Jego muzyce równie blisko jest do współczesnej kompozycji elektroakustycznej, jak i do sound artu.

http://robertpiotrowicz.bandcamp.com/
http://robertpiotrowicz.net/


GERARD LEBIK
Tworzy dźwięk i muzykę poprzez improwizację, notację muzyczną oraz manipulowanie materiałem dźwiękowym, stosując media akustyczne i elektroniczne (saksofon, klarnet kontraltowy, generatory fal akustycznych, obiekty elektroakustyczne, video feedback, software).
W 2007 roku ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu. Zaczynając od muzyki klasycznej przez jazz i wolną improwizację, dociera do muzyki eksperymentalnej, sound artu i noise’u.

http://zopan.bandcamp.com/
http://www.gerardlebik.com/


CZARNY LATAWIEC
Krytyk, kurator, cyklista. Sonorystyczny plądrofonista, dźwiękowy imperialista. Jego didżejskie miksy, równie kolorowe co płyty z których gra, to wyraz zadumy nad ponadczasowością rytmu Czarnego Lądu i mocą nierównomiernie temperowanych strojeń.
W zeszłym roku wydal debiutancką płytę "Mikophonic Workshop, Chopped and Screwed" (Mik.Musik).

http://mikmusikarchive.bandcamp.com/album/mikophonic-workshop-chopped-and-screwed
http://cantiilluminati.blogspot.com/