soundcloud l facebook l mixcloud

fot. Marta Schoeneck
Muzyk, DJ, dziennikarz. W swojej twórczości stara się znajdować równowagę między cielesnym i kontemplacyjnym aspektem muzyki. Wzbudzane przez niego brzmienia można określić jako coś między techno, deep techno a dub techno, z głębokim wpływem, choć nie zawsze wprost, szeroko rozumianego ambientu. 
Występował obok takich artystów, jak Jacek Sienkiewicz, Rrose, Sleeparchive, Alden Tyrell, Kobosil, The Black Dog, Fluxion, Claudio PRC, Delta Funktionen i innych. Prezentował swoją muzykę na takich festiwalach, jak ChoP Festival (Chiny), NoiZe Festival (Holandia), Audioriver, kilkakrotnie w czasie Warsaw Electronic Festival i wielu innych. Swoje dźwięki zabrał również do Nowego Jorku, gdzie grał na zaproszenie wydawnictwa Blank Slate, wydającego jego muzykę, a także projektu Basement Floor
Twórca Minicromusic Rec. Od wielu lat związany z Fundacją Szutka i Technologia oraz społecznością Warsaw Electronic Festival. Połowa duetu Mech - tworzonego z Mateuszem Wysockim aka Fischerle - zajmującego się przekształceniami elementów dub-techno. Współzałożyciel projektu Fűnfte Strasse - cyklu audycji radiowych i wydarzeń poświęconych muzyce elektronicznej, w szczególności zaś techno, deep techno i dub techno. Związany z wydawnictwem Technosoul.